На Дрогобиччині формують територіальну оборону району

На Дрогобиччині формують територіальну оборону району

З 1 січня 2022 року в державі розгортаються сили територіальної оборони. У адмінстративних межах Дрогобицького району сформовано район територіальної оборони. На разі йде формування кадрового складу тероборони та безпосередньо батальйону.

У середу, 26 січня, голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк провів робочу зустріч з командиром батальйону територіальної оборони району Сергієм Філіповим, а також командиром військової частини А 1108 Олегом Дідіченком та заступником військового комісара Іваном Штурипітою. 

У межах зустрічі строни обговорили етапи формування тероборони у районі. Що вже зроблено, а де потрібно прискоритись.

Серед основних питань – це розміщення підрозіділів тероборони району та формування самих батальйонів з числа військовослужбовців. 

Приміщення, де розмістять частину підрозділів, визначене. Однак для того, щоб обладнати його під вимоги військових – необхідна буде підтримка місцевих органів самоврядування. 

Як зазначив голова Дрогобицької РДА, райдержадміністрація, та безпосередньо він, як керівник району територіальної оборони, безумовно активно залучені до процесу.

Окремо обговорили питання структури територіаььної оборони району та як вона працюватиме.

Комплектування добровольчих формувань територіальної оборони здійснюється на добровільній основі – службою за контрактом у резерві. Тож усіх охочі – вже можуть вступати до лав, звернувшись до Дрогобицько-Бориславського об'єднаного районного військового комісаріату за адресою вул.Т. Шевченка, 25, тел. +38 (03244)2-16-43.

Нагадаємо, що сили територіальної оборони розгортаються на виконання вимог нещодавно прийнятого Закону України «Про основи національного спротиву». Так, у кожній області та районі нашої країни повинні бути утворені військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України – це новий вид військ. Від того, як буде організована їх робота на місцях, в нашому випадку у Дрогобицькому районі, залежатиме як виглядатиме територіальна оборона України в цілому, особливо в час посиленої російської агресії.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:12
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.