На Дрогобиччині 1003 дітей переселенців сіли за парти шкіл району

На Дрогобиччині 1003 дітей переселенців сіли за парти шкіл району

Від початку повномасштабного російського вторгнення на Дрогобиччину приїхало понад  35 241 внутрішньо переміщених осіб, з них 11 109 — діти. 

Ті, хто вирішив залишитись у західній частині України, а саме на Дрогобиччині — цьогоріч вперше сіли за парти шкіл Дрогобицького району. Загалом на Дрогобиччині 1003 дітей ВПО стали частиною освітянського процесу у нашому районі. У Дрогобицькій територіальній громаді  — 491 школярів,  у Бориславській територіальній громаді — 137 школярів, у Трускавецькій тг — 300 школярів, Східницькій тг — 58, а у Меденицькій тг — 17 школярів. 

Саме така кількість дітей зі східних та південних частин України, розпочали навчальний процес разом із місцевими школярами. Це діти з 1 по 11 клас. Про це повідомляє начальник відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Дрогобицької РВА — Петро Сушко. 

За словами посадовця, цьогорічний освітянський процес розпочався вчасно, а діти переселенців, як і всі інші школярі Дрогобиччини розпочали свій навчальний рік у новому місці  та готові здобувати нові знання. Загалом, від початку повномасштабного російського вторгнення, на Дрогобиччину приїхали діти з Харківщини, Херсонщини, Донеччини, Київщини та усіх тих міст й регіонів України,  де російський ворог зараз намагається знищити українську землю. Усі вони стали частиною дрогобицької освітянської спільноти школярів та школярок. 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:01
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.