​Легалізація праці на Дрогобиччині: Районна комісія проводитиме виїзні засідання

​Легалізація праці на Дрогобиччині: Районна комісія проводитиме виїзні засідання

У п’ятницю, 23 липня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Шлярпа відбулося чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На зустріч було запрошено керівників суб’єктів господарської діяльності, які нараховують середню заробітну плату найманим працівникам менше законодавчого встановленого мінімуму.

Засідання комісії відбулося за участі представники відділів Дрогобицької РДА, Головного управління Держпраці у Львівській області, Дрогобицького відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області, Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, Дрогобицького відділу ДПС та Трускавецької міської ради.

У межах роботи члени комісії надають консультації і зобов’язують представників бізнесу спрямовувати вивільнені кошти на підвищення та виплату заробітних плат найманим працівникам. У протилежному випадку їх притягатимуть до відповідальності.

Наступне засідання робочої групи, — як вирішили під час зустрічі, — буде виїзним. Комісія інспекційно відвідає ті підприємства та установи, які перебувають у зоні ризику «мінімізаторів» заробітної плати або ж нелегальної зайнятості населення.

Також члени комісії погодили попередній список суб’єктів господарювання, яких запросять на наступні засідання. Зокрема, йдеться про транспортне підприємство «Сігма». За інформацією Дрогобицької РДА, це підприємство має 13 договорів на перевезення пасажирів громадським транспортом у міжміському сполученні, укладених з райдержадміністрацією, тобто забезпечує курсування 13 маршрутних автобусів щоденно. Натомість працівників-водіїв за одними даними – 12, за іншими – 15, що не відповідає нормам позмінного графіку роботи.

Відтак заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп доручив скерувати відповідні звернення у правоохоронні органи щодо порушення підприємством законодавства про працю, а також в інспекцію праці.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
15:22
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.