Меморандум щодо стабільного проходження опалювального сезону виконується

Меморандум щодо стабільного проходження опалювального сезону виконується

НАК «Нафтогаз» та органи місцевого самоврядування продовжують укладати договори на закупівлю природного газу відповідно до Меморандуму  про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«Всі угоди з НАК «Нафтогаз» укладаються, як це прописано в Меморандумі з органами місцевого самоврядування. На сьогодні з восьми тисяч верифікованих бюджетних установ вже більше половини пройшли відповідні процедури в системі закупівель Prozorro та уклали договори. Окрім цього, газ і тепло постачаються безперервно. Урядом прийняті відповідні рішення про неможливість припинення постачання газу для ТКЕ, для бюджетних і комунальних установ, які мають власні котельні» , — зазначив очільник Уряду Денис Шмигаль.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:06