Майже рік вважався безвісти зниклим: у Дрогобичі прощаються з воїном Стефаном Гучком

На щиті повернувся у Дрогобич 35-річний Стефан Гучко. Воїн майже рік вважався безвісти зниклим.
До лав ЗСУ дрогобичанин долучився на початку 2023 року. Служив стрільцем 3 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти в/ч А4821, згодом був старшим солдатом в/ч А4056.
Він пройшов гарячі точки фронту, отримав поранення під Бахмутом. Після операції та лікування знову повернувся до лав захисників України.
З 28 березня 2024 року по 26 лютого 2025 року Стефан Гучко вважався безвісти зниклим. Лише тепер вдалось підтвердити, що воїн загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Семенівка Покровського району на Донеччині.
Щоб віддати шану Воїну на Перехрестя Героїв прибули: духовенство Дрогобицького району, заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців, рідні, друзі, побратими.
Вічна пам’ять Герою.



