Рік вважався зниклим безвісти: У Дрогобицькій громаді прощаються зі захисником Володимиром Хомою

Сьогодні, 23 червня, на щиті повернувся у Дрогобицьку громаду Володимир Хома. Він проживав у Дрогобичі. Під час повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону, де працював, та у 2024 році став на захист України. Служив заступником командира бойової машини – навідником-оператором механізованого батальйону в/ч А4594.

Загинув 3 травня 2025 року в районі населеного пункту Олександропіль Краматорського району Донецької області внаслідок ворожого обстрілу. Захиснику було 45 років.
У Володимира Хоми залишились дружина, донька, мама та сестра.
На перехресті Героїв віддали шану захиснику рідні, духовенство, заступник начальника Дрогобицької РВА Ярослав Пецюх та службовці, представники Дрогобицької громади, друзі, побратими.
Вічна пам’ять Герою!




