Максим Козицький нагородив почесними відзнаками митців Львівщини. Серед них – двоє з Дрогобича та Трускавця

Максим Козицький нагородив почесними відзнаками митців Львівщини. Серед них – двоє з Дрогобича та Трускавця

Вчора, 15 грудня, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва голова Львівської обласної державної адміністрації – Максим Козицький нагородив митців та діячів культури Львівщини. Серед них – двоє із Дрогобицького району. Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання «Народний артист України» — за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність отримали— Юрій ЧУМАК в. о. директора КЗ ЛОР Дрогобицького музичного фахового коледжу ім. Василя  Барвінського та Тетяна Татомир — керівниця відділу культури Трускавецької міської ради.

Під час урочистого нагодження митців та тих, хто причетний до творення української культури, голова Львівської ОДА сказав, що саме завдяки українській культурі, українській пісні, вишивці, музиці та літературі ми зберегли свою ідентичність у горнилі історії. Саме в культурі виросли наші Герої, і саме вона, як ніщо інше, презентує нас у світі.

«Ніхто з ворогів не нищив українську економіку— найперше намагалися знищити нашу культуру і наших митців. Адже культура — це могутня сила і потужна зброя. Культура творить націю, а вільна і сильна нація творить вражаючу для світу культуру»,— зазначив Максим Козицький.

Загалом голова Львівської ОДА вручив посвідчення та нагрудні знаки почесного звання «Народний артист України» Указом Президента України понад десятьом митцямта діячам культури Львіщини:

-Тетяні КАСПРУК, провідному майстру сцени Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса,

-Володимиру СИВОХІПУ, генеральному директору Львівської національної філармонії

 

Звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» отримали:

-Світлана КАРПОВИЧ, директорка Львівської державної музичної школи № 8

-Тетяна ТАТОМИР, начальниця  відділу культури Трускавецької міської ради

Також за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесною грамотою обласної державної адміністрації ми нагородили:

-Катерину РІПУ, методиста вищої категорії Методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури при департаменті з питань культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації,

-Андрія ОХРІМА, директора КЗ ЛОР Львівський музичний фаховий коледж імені Станіслава Людкевича

-Юрія ЧУМАКА, в. о. директора КЗ ЛОР Дрогобицький музичний фаховий коледж ім. Василя  Барвінського

-Лілію ВИННИЦЬКУ, артистку розмовного жанру КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика»

-Віктора КАМІНСЬКОГО, проректора з наукової роботи Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка, композитора, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка

-Надію САВКО, в. о. директора Центру народної творчості дітей та юнацтва Галичини

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:57
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.