​Дрогобицький район доєднав свій пазл на карту Львівщини

​Дрогобицький район доєднав свій пазл на карту Львівщини

26 вересня на Львівщині відбувся жіночий автопробіг «Галицький ПАЗЛ», приурочений до 30-річниці Незалежності України. Ініціаторами автопробігу виступили громадські організації «Спілка автомобілістів Львівщини» та «Спілка жінок Львівщини».

Маршрут автопробігу проходив через 5 районів Львівщини, 51 населений пункт, 19 територіальних громад. Його протяжність становила 300 км. Участь у ньоому взяли понад два десятки автомобілісток, які встановили Рекорд України у категорії «вперше, масові заходи».

Особливістю цього автопробігу стало формування єдиної карти області з числа усіх районів. Під час зупинок автоколон у районних центрах області представники районів вкладали пазл свого району на спеціально заготовлений макет, таким чином об’єднуючи громади Львівщини в єдине ціле.

Пазл Дрогобицького району на карту Львівської області доєднав голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк.

«Кожна навіть найменша частинка нашої країни є її найбільшою і невід’ємною складовою. Так, як і кожен район є невід’ємною частинкою нашої великої Львівщини. І такі символічні акції ще раз і ще раз нагадують нам, що ми єдині і наша країна – єдина держава», — розповів голова Дрогобицької РДА.

Зазначимо, що метою автопробігу, як зазначають організатори, є популяризація ролі громад в умовах нового адміністративно-територіального устрою, ролі жінки за кермом та соціального проєкту ГО «Львів’янка рулить», привернення уваги суспільства до безпеки дорожнього руху, культури поведінки та взаємоввічливості на дорогах.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
19:21
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.