«Львівгаз збут»: в лютому ціна газу для населення не зміниться

«Львівгаз збут»: в лютому ціна газу для населення не зміниться

У лютому кубометр блакитного палива для побутових клієнтів ТОВ «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», коштуватиме 7,99 грн.

Після того, як деякі постачальники опублікували місячні тарифи для побутових споживачів на рівні 37-43 грн за кубометр, у компанії фіксують багато звернень з уточненням ціни газу в лютому.

ТОВ «Львівгаз збут» інформує, що усі побутові клієнти компанії користуються газом в опалювальний період за фіксованою ціною – 7,99 грн за кубометр. Її ТОВ «Львівгаз збут» змогло запропонувати завдяки довгостроковому контракту з НАК «Нафтогаз України». Компанія має два тарифні плани для побутових споживачів з різними умовами постачання, але однаковою вартістю кубометра: базовий – «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж».

«Від місячного тарифу ми відмовились ще влітку, оскільки різке зростання вартості газу на світових енергетичних хабах не давало можливості сформувати для клієнтів привабливу комерційну пропозицію. І, зважаючи на ціну газу в місячних тарифах інших постачальників, розуміємо, що це було правильним та своєчасним рішенням. Натомість тариф «Твій газ Рівномірний платіж», який наша компанія вперше запровадила минулого року, допоміг тисячам клієнтів сплачувати за газ менше під час опалювального сезону», – розповів директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

За його словами, завдяки оплаті за газ рівними частинами щомісяця, суми до сплати в грудневих квитанціях для підписників тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» в середньому були на 1050 гривень меншими у порівнянні з розрахунками за фактичне споживання.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:31