Легальне працевлаштування – основа соціальних гарантій

Легальне працевлаштування – основа соціальних гарантій

У четвер, 29 липня, у Дрогобицькій РДА під головуванням першого заступника голови Романа Шлярпа провели чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час проведення засідання Роман Шлярп наголосив, що легалізація зайнятості населення та детінізація заробітної плати є вагомим джерелом податкових надходжень. Тому роботодавцям слід зосередити увагу на обов’язковому оформленні трудових відносини з найманими працівниками, не допускати виплати заробітної плати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, несвоєчасної виплати заробітної плати, або ж виплати її у «конвертах».

В ході засідання провели детальний аналіз платників-мінімізаторів, які за даними ДПС порушують законодавчі гарантії щодо виплати заробітної плати.

Члени робочої групи наголосили, що громадяни, які погоджуються на нелегальне працевлаштування та нелегальну оплату своєї праці, ризикують втратити соціальні гарантії, гідне пенсійне та соціальне забезпечення.


Стежте за новинами в нашому Telegram-каналі


18:34
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.