Легальне працевлаштування: У Дрогобичі, Меденичах та Болехівцях провели перевірки

Легальне працевлаштування: У Дрогобичі, Меденичах та Болехівцях провели перевірки

Командою районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення було здійснено візит та перевірку роботодавців із Дрогобича та околиць. Головна мета інспектування  – дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих та високопрофесійних працівників, а також рівня соціальної захищеності.

Візит до роботодавців та їхніх найманих працівників відбувся  у понеділок, 25 жовтня, у населених пунктах Меденичі, Болехівці та місті Дрогобич. Метою членів районної робочої групи було передусім проінформувати керівників підприємств про необхідність офіційного працевлаштування своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати, та, звісно, забезпечення  усіх соціальних та правових норм. Оскільки гарант комфортних та рівних умов  будь-якої діяльності є запорукою якісно виконаної командної роботи загалом, важливо дотримуватись цих норм.

Оксана Раківська – одна з присутніх членів районної робочої групи, завідувачка сектору з соціально-трудових відносин управління внутрішнього аудиту, економіки, агропромислового розвитку та екології райдержадміністрації, каже, що серед інспектованих роботодавців зафіксували лише одне порушення – у власника одного з дрогобицьких підприємств виявили неофіційно працевлаштованих двох працівників. Відтак роботодавець буде запрошений на комісію, котра відбуватиметься у райдержадміністрації щодо вирішення ситуації. Водночас Оксана Раківська додає, що роботодавцю надається сім днів, аби працевлаштувати своїх підопічних згідно із чинним законодавством, а відтак забезпечити їх високоякісними умовами праці.

Серед ревізії діяльності фізичних осіб-підприємців – комерційна галузь, сфера ресторанного бізнесу, деревопереробна діяльність та виготовлення пам’ятників й меморіальних комплексів Дрогобича та прилеглих сіл.

Візити із питань легалізації виплати заробітної плати у Дрогобичі та околицях відбуваються щотижня. Це надає можливість краще контролювати ситуацію із працевлаштуванням мешканців, безпечних та здорових умов їхньої праці — однієї із конституційних засад України. Частіше наголошувати та інформувати про те, що кожна людина повинна мати право на справедливі умови своєї діяльності.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:28
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.