Культурна спадщина повинна бути наріжним каменем всієї гуманітарної політики держави, - Степан Кулиняк

Культурна спадщина повинна бути наріжним каменем всієї гуманітарної політики держави, - Степан Кулиняк

Дрогобицька РДА підписала Меморандум про співпрацю з Асоціацією «Нові горизонти».

Свої підписи під документом поставили голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк та президент Асоціації «Нові горизонти» Олександр Магльона.

Основна мета такої співпраці – це берегти і промоціювати історико-культурну спадщину Дрогобиччини.

Серед пріоритетів Меморандуму: сприяти підвищенню рівня прозорості влади у сфері охорони та промоції історико-культурної спадщини регіону, довіри та толерантності політичного діалогу в громадах Підкарпання/Дрогобиччини, підтримка ініціатив регіональних партнерів у сфері захисту та представлення інтересів груп населення, через підтримку, просування та збереження традиційних ремесел і майстерностей, розбудова конкурентних спроможностей ОТГ для сприяння соціальної єдності через покращення об’єктів культурної сфери, особливо, в селах району, створення новітніх унікальних туристичних продуктів.

За підтримки АОМС «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку»  Асоціація «Нові горизонти» та Дрогобицька РДА планують спільно реалізовувати у цьому напрямі чимало проєктів.

«Сьогодні на всіх рівнях є розуміння, що культурна спадщина — це фундамент, на якому стоїть держава. Бо тут, насправді, усе набагато глибше, ніж може здаватися на перший погляд: є занедбаний об’єкт архітектури і маємо його реставрувати, бо так належиться. Зовсім ні! Культурна спадщина – це насамперед наша пам’ять та наші корені, які повинні переходити з покоління в покоління. Вже маємо приклад, коли «русскій мір» претендує на певну територію нашої країни, ніби тут є їх корені, і хоч коренів немає – вони їх крадуть, бо, власне, і опираються на вкрадену культурну спадщину. Тому своє маємо берегти… », — зазначив голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:32
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.