Канікули в Європі: 17 дітей ВПО та українських воїнів поїхали на відпочинок

Канікули в Європі: 17 дітей ВПО та українських воїнів поїхали на відпочинок

У Дрогобицькому районі  триває інтеграція внутрішньо переміщених осіб, а саме проводиться посилена робота із дітьми, котрі разом з батькам були змушені покинути власну домівку. 

Відтак нещодавно 17 дітей ВПО та українських воїнів, які мешкають у Дрогобицькому районі, змогли поїхати у літній табір у Францію, Польщу та Хорватію.  Переважно це діти від 7 до 14 років, які зараз проживають у  Дрогобицькій, Східницькій, Трускавецький та Бориславській територіальних громадах. На канікулах діти із числа ВПО, а також діти загиблих українських воїнів проведуть незабутні дні літа та дозвілля в Європі. Крім того, ще 2 дітей, які зараз мешкають на Дрогобиччині  поїдуть на оздоровчий відпочинок вже з 12 серпня.

Водночас відбувається реабілітація і дітей з інвалідністю Дрогобиччини. Від початку 2022 року з державного бюджету  виділено кошти на реабілітаційні заходи дітей з інвалідністю. Уже 7 дітей з інвалідністю Дрогобиччини змогли пройти реабілітацію у реабілітаційних центрах Києва, Трускавця, а саме у Міжнародній реабілітаційний  медичній клініці Козявкіна та села Модрич у санаторно-оздоровчому комплексі “Вернигора”.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:52
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.