«Інвестуйте в Україну – державу сміливих людей!» – Максим Козицький під час українсько-чеського бізнес-форуму

«Інвестуйте в Україну – державу сміливих людей!» – Максим Козицький під час українсько-чеського бізнес-форуму

З візитом на Львівщині перебуває делегація представників чеського бізнесу на чолі з заступником міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Едуардом Муржицьким.

Вчора делегація зустрілася з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким, а сьогодні представники Львівщини та чеської делегації взяли участь у спільному бізнес-форумі.

«Величезне дякую Чеській Республіці за ту допомогу, яку вона нам надає від початку війни, перш за все – у військовій сфері. Це було круто і сміливо! Величезне дякую за дім, роботу і підтримку, які знайшли в Чехії сотні тисяч українців. Але наше завдання – повернути українців додому! І ми просимо бізнес допомогти нам у цьому. Інвестуйте в Україну – державу сміливих людей! Не інвестуйте лише допомогою. Інвестуйте створенням робочих місць, в Україну, в людей, в економічне благополуччя, і тоді ми будемо разом сильні і непереможні! І разом ми переможемо спільне зло не тільки на полі бою, дякуючи Збройним Силам України, а й дякуючи кожному, хто створив хоч одне робоче місце!» – наголосив начальник Львівської ОВА.

У форумі взяли участь представники дипломатичних установ обох країн, обласних державних адміністрацій, Торгово-промислової палати України, бізнесу Львівщини та релокованих підприємств, які переїхали із постраждалих від війни територій і вже сьогодні активно відновлюють підприємницьку діяльність на території Львівської області. 

Серед учасників – Едуард Муржицький, заступник міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки, Радек Матула, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні, Владімір Кадлец, консул, заступник Генерального консула Чеської Республіки у Львові, Мартін Поспішіл, директор департаменту закордонно-економічних політик Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки, Ростислав Тістик, народний депутат України, Ірина Гримак, голова Львівської облради, Валерій Король, віце-президент Торгово-Промислової палати України.

Едуард Муржицький закликав українських підприємців, яким під час форуму не вдасться знайти бізнес-партнерів, звертатися до однієї з чеських фірм, яка займається посередництвом у їхньому пошуку, або до Посольства Чехії в Україні.

Окрім того, за його словами, у Міністерстві промисловості і торгівлі Чеської Республіки для підтримки українського бізнесу організували Українсько-чеську торгову палату «UKRCHAM», у якій беруть участь понад 200 фірм, що прагнуть відбудовувати Україну.. 

«Дякую Україні за те, що воює і бореться за Європу! Я обіцяю, що ми будемо продовжувати вам допомагати, і це одна з причин, чому ми тут. У нашій делегації присутні представники понад 30 галузей промисловості і бізнесу – це машинобудування, будівництво, енергетика тощо. Дякую вам за все і бажаю Україні перемоги», – зазначив Едуард Муржицький.

Чеські фірми не залишають Україну, а навпаки, намагаються розширювати свою діяльність тут. У цьому запевнив Радек Матула, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні. Він наголосив, що є дві платформи підтримки українсько-чеського бізнесу – це створена Українсько-чеська торгова палата та Торгово-промислова палата Чехії, які підтримуватимуть не лише бізнес, а всіх, кому буде потрібна допомога.

Форум став чудовою нагодою та можливістю як для українських, так і для чеських бізнесменів провести попередні перемовини у форматі В2В, які в подальшому можуть продовжитися у межах запланованої цьогоріч торгової місії Львівщини до Чеської Республіки.

Організатор форуму – Львівська ОВА. Модератором заходу виступив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Як підприємцям Львівщини почати співпрацювати з чеськими партнерами? Знайти інформацію можна на сайті Українсько-чеської торгової палати, а також на спеціальній онлайн-платформі Міністерства закордонних справ України «NAZOVNI».

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:54
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.