Інформація щодо призначення житлових субсидій з травня 2021 року

Інформація щодо призначення житлових субсидій з травня 2021 року

Стосовно скасування норми щодо призначення субсидії за рішенням комісії

З 1 травня 2021 року призначення житлових субсидій на підставі рішень комісій не передбачено. Усі випадки, коли житлова субсидія призначалася за рішенням комісії, розділені на дві групи:

  • коли житлова субсидія призначається на загальних підставах (на понаднормову площу житла; за наявності заборгованості з оплати послуг за умови укладення договору про її реструктуризацію; у випадку розділених особових рахунків; за фактичним місцем проживання орендарям та внутрішньо переміщеним особам; без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих);
  • коли житлова субсидія не призначається (наявність транспортного засобу, якому менше 5 років; купівля житла, земельної ділянки, товарів або оплата послуг на суму більше 50 тис. грн.; відсутність доходу у працездатної особи або її дохід менший мінімальної заробітної плати та / або не сплата ЄСВ).

Рішення про призначення або відмову в призначенні житлової субсидії приймається структурним підрозділів з питань соціального захисту населення.

Якщо у домогосподарстві є особи з числа зареєстрованих, які не проживають за місцем реєстрації потрібно надати документи, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації.

Такими документами можуть бути:

  • довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, у тому числі легалізовані в Україні документи про набуття страхового стажу в іншій країні;
  • довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні;
  • акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської або міської ради;
  • договори оренди житла в іншому місці тощо

В територіальних громадах акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї складаються уповноваженими особами виконавчих органів сільських, селищних, міських рад територіальних громад.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
08:03
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.