Гуманітарна допомога для мешканців Дрогобиччини

Попри війну, Дрогобиччина залишається надійним тилом для тих, хто потребує підтримки. Крім того, мешканці району також долучаються до допомоги іншим.

Відтак, нещодавно  громадська організація “Спілка безпеки управління “Антикорупція”  передали для нашого району генератор на потреби нашої громади. А також медичне обладнання — медичний одяг, важливі лікарські препарати, аптечки та все необхідне для щоденної роботи наших медиків.

Медична система навіть в часи війни продовжує функціонувати, підтримка медиків є ще однією важливою складовою спільної боротьби. Крім того, медики нашого району надають допомогу і для внутрішньо переміщених українців, котрі щоденно звертаються з різними потребами.

Нагадаємо, що ГО “Спілка безпеки управління “Антикорупція” вже не один раз долучилися до допомоги не лише району, але й нашим військовим.