​Голова Львівської ОДА привітав двох випускників з Дрогобиччини, які набрали 200 балів на ЗНО

​Голова Львівської ОДА привітав двох випускників з Дрогобиччини, які набрали 200 балів на ЗНО

Напередодні Дня Незалежності у Львівському національному університеті імені Івана Франка відзначили випускників Львівщини, які набрали рекордну кількість балів під час ЗНО.

Випускників привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Загалом в області понад 70 учасників зовнішнього незалежного оцінювання отримали по 200 балів, а троє — по 400. Серед них двоє учнів з Дрогобицького району. Це випускник Дрогобицького ліцею Іван Зелений, який отримав найвищий бал на зовнішньому тестуванні з біології, та випускник Дрогобицького ліцею імені Богдана Лепкого Назар Шнайдер, який отримав 200 балів на ЗНО з хімії.

Відмінникам, які отримали 200 та 400 балів, вручили грамоти та грошові подарунки у розмірі 9200 та 18400 тисяч гривень відповідно.

«Хотів би подякувати вам і вашим батькам за важку працю, вашим вчителям за ту роботу, яку вони у вас вкладали. Львівська область щороку має все більше і більше таких випускників. Це результат роботи кожного з вас над собою. За цими результати стоїть важка праця. Бажаю ніколи не збавляти темп!

Завдяки таким як ви, Україна має шанс розвинутись як цивілізована європейська держава. Також хочеться побажати вам не забувати мріяти. Мрійте великими категоріями, і мрійте про те, що все збудеться!»  — звернувся до молоді Максим Козицький.

Зазначимо, що Львівщина потрапила на 2 місце в Україні за кількістю 200-бальників.

За інформацією Львівської ОДА

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:17
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.