Фінансова підтримка сільгоспвиробників передбачає дотації на утримання корів та пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів

Фінансова підтримка сільгоспвиробників передбачає дотації на утримання корів та пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів

Продовжується фінансування з обласного бюджету окремих завдань та заходів Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства області.

З початку року на зазначену Програму для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників області спрямовано кошти в сумі 14,5 млн грн, з яких цього тижня перерахували  -  2 млн гривень.

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОВА.

Окрім того, для сільськогосподарських товаровиробників, у власності яких перебуває від п’яти корів і більше, надано дотацію на їх утримання в сумі 7,5 млн грн, компенсацію відсотків за кредитами, залученими в банківських установах, та відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу  – 1,7 млн грн,  фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів у сумі 4,2 млн гривень. Також на завершення заходів щодо поліпшення громадських пасовищ області перераховано 1,1 млн гривень.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:39
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.