Фермерське господарство із Залужан успішно придбало сільгосптехніку за обласною програмою

Фермерське господарство із Залужан успішно придбало сільгосптехніку за обласною програмою

Фото ілюстративне

Фермерське господарство «Еко-ферма Шароле», що у селі Залужани Дрогобицької громади, успішно використовує переваги механізмів обласної підтримки сільгоспвиробників. Так, нещодавно власники фермерського господарства придбали сільгосптехніку для господарювання в сучасних умовах, скориставшись перевагами Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 рік.

Про це інформують в управлінні економіки та агропромислового розвитку Дрогобицької РДА, де сільгоспвиробникам надали повний супровід та сприяння для участі у Програмі.

Для свого фермерського господарства аграрії придбали універсальний колісний трактор. За кошти обласного бюджету їм надали фінансову допомогу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-плану. Максимальна сума фінансової допомоги, відповідно до умов програми, не може перевищувати більше 700 тис. грн.

Участь у цій програмі бере ще одне фермерське господарство Дрогобицького району – «Ульмакс». Попередньо тут також планують закупити трактор для ведення сільського господарства.

В управлінні економіки та агропромислового розвитку Дрогобицької РДАдодають, що зараз аграрії мають можливість подати заявки на отримання бюджетних субсидій за посіви гречки. Їх розмір становитиме до 5 000 гривень на гектар посіву.

12:52
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.