Духовна підтримка та молитва: священнослужителі відвідали Дрогобицьку РВА та благословили на роботу у цьому році

Духовна підтримка та молитва: священнослужителі відвідали Дрогобицьку РВА та благословили на роботу у цьому році

У Дрогобицьку районну військову адміністрацію та районну раду з благословенням завітали єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Григорій Комар, отець Михайло Коліщак – капелан Дрогобицької РВА та районної ради та отець Василь Чава.

Мета візиту – освятити Йорданською водою та поблагословити державні установи на продуктивний робочий рік та наголосити на важливості підтримки у ці непрості воєнні часи.

Григорій Комар наголосив на традиції благословення помешкання і місця, де працюємо. 

“У своїй молитві, своєму зверненні просимо про божу силу і благодать, особливо у час війни, непевності, страху та великих втрат. І важливо усвідомлювати, що  у цьому  протистоянні Господня допомога завжди з нами”, – зауважив Григорій Комар. 

Також святі отці поблагословили з молитвою та напутніми словами на наступний рік. 

“Дякуємо нашому духовенству за те, що щороку підтримуєте молитвою та важливими словами. І що в час війни церква займає активну громадську позицію, допомагає нашим військовим та волонтерам та всім українцям боротися й здобувати перемогу”, – зазначив начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
13:57