Дрогобицький міськрайонний суд очолив Орест Крамар

Дрогобицький міськрайонний суд очолив Орест Крамар

Новим головою Дрогобицького міськрайонного суду став Орест Крамар.

«Щирі вітання Оресту Володимировичу Крамару з обранням на посаду голови Дрогобицького міськрайонного суду. Бажаю професійного успіху, невичерпної енергії, принциповості та наполегливості у виконанні своїх обов’язків. Особливо у такий непростий для України час – під час війни рф проти України», — привітав суддю з призначенням на посаду начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Принагідно очільник Дрогобиччини висловив слова вдячності попередньому голові суду Андрію Хомику, який дотепер багато років у максимально дозволені законодавством строки обіймав цю посаду. Зараз Андрій Хомик працюватиме суддею Дрогобицького міськрайонного суду.

Зазначимо, 18 квітня відбулись збори суддів Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, на порядок денний яких було винесено питання про обрано нового голови суду.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:34