Дрогобицьким бійцям передали вже більше 100 автівок

Дрогобицьким бійцям передали вже більше 100 автівок

Для потреб військових з Дрогобича їде ще 4 машини. Ці автомобілі були закуплені всіма небайдужими людьми та привезені з-за кордону.

Сьогодні вони офіційно під стінами Дрогобицької районної військової адміністрації передали ключі від транспортних засобів та документи.

Купити автівки вдалося завдяки патріотичній позиції мешканців Дрогобиччини. Одного пікапа придбав директор Дрогобицького лісгоспу Олег Левчук. Це вже не перша така допомога від лісівників, попередньо вони вже надавали для наших бійців тепловізори та інше спорядження.

До закупівлі мікроавтобуса та вантажівки долучилися партнери із БФ «Коло» на чолі з Віктором Кривенком та Олександром Юрковим і підприємці з Дніпра. 

Ще одне авто придбали Андрій Хомик, голова Дрогобицького міськрайонного суду, та суддя цього ж суду Руслана Курус. Решту коштів, які передали інші судді, витратили на доставку автівок, пального та інших супровідних речей.

«Загалом від початку війни цифра автівок та техніки, яку ми передали для потреб ЗСУ, сягнула вже далеко за 100. В тому числі і територіальній обороні. Але на цьому не кінець. Бо тут, в тилу, ми маємо як тільки можна допомагати нашим бійцям. Будь-яка паніка лише шкодить. Ми всі робимо одне — захищаємо країну. Кожен свідомо зайняв своє місце у цій війні і має гідно виконувати своє завдання. А завдання одне — перемогти!»  — зазначив голова Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк. 

Приводять до ладу та фарбують автівки майстри з СТО «Роберт Сервіс». Тому кожен пікап, мікроавтобус чи вантажівка готові, аби допомагати нашим бійцям захищати країну від ворога. 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:32
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.