Сьогодні Дрогобиччина прощається із двома Захисниками

Сьогодні Дрогобиччина прощається із двома Захисниками

Роман Бойко. 32 роки. 

Житель селі Нижні Гаї Дрогобицького району. З початком повномасштабної війни вже 4 березня 2022 року чоловік отримав повістку і був мобілізований до лав Збройних Сил України. Відтоді захисник перебував на передових позиціях фронту. З 26 квітня він вважався безвісти зниклим, однак згодом рідні отримали підтвердження його загибелі. З рідних у Героя залишились мама та брат.

Юрій Ільків. 53 роки. 

Житель села Раневичі Дрогобицького району. У 2014 році був учасником Революції Гідності. В період з 15 липня 2015 року до 8 липня 2016 року був учасником АТО та захищав Україну на Бахмутському напрямку фронту. Під час повномасштабного вторгнення ворога долучився до лав 24 ОМБр імені короля Данила. З 7 березня 2022 року Юрій вважався безвісти зниклим. 19 квітня 2024 року стало відомо, що воїн загинув. З рідних у Героя залишилися мама, дружина, двоє дітей і сестра.

Вічна памʼять усім полеглим Захисникам!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
14:18