Дрогобиччина прощається зі захисником Романом Пентаком

Дрогобиччина прощається зі захисником Романом Пентаком

У Дрогобицькій громаді прощаються зі Захисником із села Рихтичі 44-річним Романом Пентаком.

Роман Пентак служив з 16 березня 2022 року,  постійно перебував на передових позиціях фронту, пройшов чимало гарячих точок. Виконував бойові завдання з захисту України у складі в\ч А4728.

Тривале перебування на фронті суттєво підірвало здоров’я воїну й вже у критичному стані він потрапив до лікарні. Життя воїна обірвалось 12 березня 2025 року у стаціонарі Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечнікова, внаслідок правобічної крупозної пневмонії.

Віддати шану Захиснику, на Перехрестя Героїв прибуло духовенство, заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців, представники Дрогобицької громади, рідні, друзі, побратими.     

Вічна пам’ять Захиснику України.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:36