Дрогобиччина попрощалась ще з одним українським Захисником

Дрогобиччина попрощалась ще з одним українським Захисником

Ігор Дяків був мешканцем села Верхній Дорожів Меденицької територіальної громади. Український захисник  був призваний на військову службу до лав ЗСУ  8 березня 2022 року. Відважно і мужньо захищав рідну Україну у складі 103 бригади ТРО.

Народився Ігор Дяків 23 червня 1965 року у селі Верхній Дорожів. Після закінчення середньої школи вступив до Львівського міжрегіонального професійного дорожнього училища залізничного транспорту. Після навчання працював на Дрогобицькому долотному заводі.

На жаль, війна забрала ще одного сильного та відважного патріота України. Сьогодні в останню путь провели українського захисника вся громадськість Меденицької ТГ, духовенство, рідні, друзі побратими. Попрощатись із нашим полегли краянином прибув і заступник голови Дрогобицької РВА — Ярослав Пецюх.

Біль, сум, розпач. Вічна і світла пам’ять Герою України!

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:32