Дрогобиччина попрощалась із ще одним героєм України

Федір Романів житель села Вороблевичі Меденицької територіальної громади.

Герой у 1987 році закінчив Меденицьке СПТУ № 72.

До лав Збройних Сил України був призваний з березня 2022 року. Два роки він мужньо боровся за мир на українській землі.

Український захисник загинув 16 березня 2024 року у Луганській області внаслідок бойового поранення.
Разом з численною громадою слова співчуття рідним висловив заступник начальника Дрогобицької районної військової адміністрації Ярослав Пецюх.










У Героя залишилася дружина, діти, онуки.
Світла памʼять воїнові!