​До Волі Якубової капітально відремонтують дорогу

​До Волі Якубової капітально відремонтують дорогу

Дорогу до села Воля Якубова, що у Дрогобицькій територіальній громаді, розпочнуть ремонтувати вже у найближчі дні. 12-13 вересня тут відбудеться фестиваль історичної пісні та танцю «Шабелина». До цього часу ремонтні роботи мають бути завершені.

Сьогодні, 30 серпня, на об’єкті майбутнього ремонту відбулася робоча виїзна нарада щодо старту робіт. Участь у нараді зокрема взяли заступник директора Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Микола Одиноцький, перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп, голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич та представник підрядної організації-виконавця робіт.

На ремонтні роботи з обласного бюджету скерують 7 мільйонів 700 тисяч гривень.

За ці кошти підрядна організація «Шляховик-Т» проведе капітальний ремонт більше 3 кілометрів дорожнього покриття. Стартуватимуть від траси «Дрогобич-Комарно» через Добрівляни до комплексу «Козацька Слобода Раковець», де і відбудеться Фестиваль.

Вже в наступному році роботи планують продовжити та відремонтувати решту дороги, що веде до пам‘ятника Андрію Мельнику — уродженця Волі Якубової, голови Проводу Українських Націоналістів, другого голови ОУН.

15:49
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.