Для ВПО виплачуватимуть фінансову допомогу

У п'ятницю, 2 червня, фахівці міжнародної організації «Solidarités International» будуть проводити реєстрацію внутрішньо переміщених осіб, що отримали довідку ВПО з 02.05.2023 по 02.06.2023 на Дрогобиччині, для отримання грошової допомоги.

Реєстрація розпочнеться о 11:00 у приміщенні Консультативно-координаційного центру для ВПО на вулиці 22 січня, 28, у м. Дрогобичі.

Виплачуватимуть 6600 гривень на сім’ю. Для реєстрації достатньо присутності лише одного з членів сім’ї.

Документи, які потрібні для реєстрації сім’ї (для кожної людини окремо):
  • паспорт
  • ідентифікаційний номер (ІПН)
  • довідка ВПО, яка видана вперше у Дрогобицькому районі з 02.05.2023 по 02.06.2023. Якщо особа була зареєстрована в іншій недержавній організації для отримання грошової допомоги впродовж останніх 3 місяців, то наразі отримати ще одну виплату не вдасться.
Окрім цього, вимушеним переселенцям необхідно заповнити анкету за посиланням.