Для матерів загиблих Героїв з Дрогобиччини організували арт-терапевтичну зустріч

Для матерів загиблих Героїв з Дрогобиччини організували арт-терапевтичну зустріч
Для того, аби підтримати тих, хто втратив найрідніших, у середу, 24 квітня, Благодійний Фонд Козицького «Ми і світ» спільно з Дрогобицькою районною військовою адміністрацією організував душевну арт-терапевтичну зустріч із матерями, у яких війна назавжди забрала їх Синів-Героїв.
 
 
 
У Центрі душпастирства молоді СДЄ УГКЦ, що у Дрогобичі, матері загиблих Героїв з Дрогобицького району під теплі розмови розмальовували писанки та прикрашали великодні кошики. Наприкінці всі отримали кошики та паски від відомої львівської кондитерської у подарунок.
 
 
 
До участі у зустрічі долучився начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.
 
 
«Поділена радість — подвійна, а поділене горе — вдвічі менше! Дякую благодійному фонду, його засновникам за чуйність та велику працю задля примноження тепла у серцях тих, хто віддає найцінніше», — зазначив Степан Кулиняк.
 
 
 
 
Зазначимо, Благодійний Фонд Козицького «Ми і світ» проводить серію таких зустрічей у всіх районах Львівщини.
Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
09:32