День Незалежності Польщі: на Дрогобиччині відбулась святкова літургія та офіційні заходи за участі Генерального Консула РП

День Незалежності Польщі: на Дрогобиччині відбулась святкова літургія та офіційні заходи за участі Генерального Консула РП

У понеділок, 11 листопада, в Польщі на офіційному державному рівні відзначають День Незалежності Польщі  «Narodowe Święto Niepodległości». 

Напередодні з цієї нагоди у Дрогобичі відбулись оційні заходи, присвячені до одного з важливих національних свят Польщі. Відтак спершу відбулась святкова літургія для усією римо-католицької громади Дрогобича у костелі святого Варфоломія. Участь в офіційному заході взяв Генеральний Консул Речі Посполитої у Львові — Кшиштоф Лук'яновіч, заступник голови Дрогобицької РВА — Олег Пилипців, засновниця Фундації святого Антонія — Ольга Павловська, а також представники польської громади у Дрогобичі.

Опісля літургії на присутніх чекав виступ учнів польськомовної школи Центру Інтеграційного Розвитку “Світлиця" при Фундації Святого Антонія, де вони декламували поезію польських поетів про рідну землю, любов до своєї держави та боротьбу за власну країну. Музичні виступи та патріотичні пісні. Святкова літургія супроводжувалась офіційним винесенням національного стягу Польщі.  

«Ми повинні бути разом: поляки та українці. В час війни польський народ дуже сильно пізнав українську культуру і це дуже позитивний момент у налагодженні польсько-українських відносин. Вірю, що разом ми зможемо більше», — підсумував Генеральний Консул РП у Львові Кшиштоф Лук'яновіч.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
18:13