Борислав цифровий: у місті відкрили перший на Львівщині Центр «Дія»

Борислав цифровий: у місті відкрили перший на Львівщині Центр «Дія»

Сьогодні, 14 грудня, у Бориславі  відкрили перший на Львівщині Центр «Дія». На відкритті Центру надання адміністративних послуг були присутні міський голова Борислава – Ігор Яворський, голова Департаменту економічної політики ЛОДА – Степан Куйбіда, депутат Львівської ради – Андрій Дуліб'яник та голова Дрогобицької районної адміністрації – Степан Кулиняк. А також духовенство, громадські активісти та місцева преса.

Очільник Дрогобицької районної державної районної адміністрації – Степан Кулиняк привітав усю Бориславську громаду, міського голову Ігоря Яворського та мешканців міста з успішним стартом.

«Важливо, що новий Центр надання адміністративних послуг стане доступним абсолютно усім громадянам, відтак допомагатиме у наданні адміністративних послуг.Дуже важливо, щоб такі Центри підтримки існували саме у малих містах, де б мешканці, котрі не завжди мають доступ до повної цифровізації, могли б отримувати якісні та доступні послуги. Опановувати новітні методи», – сказав Степан Кулиняк.

Цифрова епоха, глобальна діджиталізація, оцифрування даних та стрімкий перехід у віртуальну реальність змушує нас розвивати нові уміння, щоб краще орієнтуватись у сучасних технологіях.

За словами міського голови Борислава – Ігоря Яворського, ідея проєкту була підтримана у відборі об’єктів, відтак фінансування було здійснене завдяки субвенції з державного бюджету на розвиток мережі ЦНАП у малих містах.  Центр «Дія» запрацює уже з весни 2022 року, проте як ЦНАП розпочав свою роботу уже сьогодні.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:06
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.