Автівки свободи: з Дрогобиччини передали ще два авто для ЗСУ

Автівки свободи: з Дрогобиччини передали ще два авто для ЗСУ

У Дрогобицькому району не перестають працювати для перемоги, допомагаючи  воїнам ЗСУ, котрі захищають українські кордони від російського ворога.

У понеділок, 9 липня, Дрогобицька районна військова адміністрація у партнерстві з Благодійним Фондом “Коло” в межах ініціативи  Максима Козицького #1000_автомобілів_свободи передали ще дві надійні автівки на лінію фронту, де українські воїни на східних та південних рубежах країни захищають нашу землю від російської окупації.

Загалом, від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, з  Дрогобиччини  відправили понад сотні автомобілів для Збройних сил України, щоб наші захисники краще та оперативніше виконували бойові завдання, відвойовуючи наші кордони.

“Наші герої, які на лінії фронту захищають українські кордони від російської навали, щоденно потребують підтримки з тилу. Автіка — один з найбільш необхідних елементів їхньої боротьби. Дякую Благодійному Фонду “Коло” та всім хто долучається до передачі авто. Наша перемога вже близько”, — зазначив начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк.

 Додамо, що в межах ініціативи  Максима Козицького 1000 автомобілів свободи з Дрогобиччини передають як і надійні позашляховики, укомплектовані військовою амуніцією, провізією для військових та іншими необхідними речами, так і реанімобілі, котрі служать для порятунку життів на лінії фронту.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
17:40
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.