31 січня електроенергію на Дрогобиччині вимикатимуть

31 січня електроенергію на Дрогобиччині вимикатимуть

31 січня не буде днем без відключень електроенергії, як це планували раніше.

Упродовж доби 31 січня на Львівщині мали не застосовувати графіки вимкнення електроенергії. Система повинна була працювати у звичному режимі, а енергетики провести заміри максимального споживання електроенергії в області.

Однак, як повідомили у Південному РЕМ, за розпорядженням Міністерства енергетики, такий день скасували. Відтак відключення світла 31 січня застосовуватимуть.

Контрольні заміри максимального споживання електроенергії мають провести у інший день, про що буде повідомлено додатково.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
16:51