28 квітня — День охорони праці

28 квітня —  День охорони праці

Всесвітній день охорони праці відзначається 28 квітня. Цей день започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві.

Відповідно до Указу Президента України щороку   в Україні відзначається День охорони праці.

Праця в умовах воєнного стану пов`язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводить до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе  великі втрати в цій війні, тому втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях. В середньому три особи  щодня гинуть в Україні під час роботи. 

Найвища цінність людини – це життя і здоров’я. І їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків. Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності.

Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.

З часом цей день об'єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров'я та життя. 

Дотримуймось усіх правил із техніки безпеки!

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:33
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.