14 травня відбудеться піша проща до Грушева

У неділю, 14 травня, у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії УГКЦ відбудеться піша проща до чудотворного місця у селі Грушів.
Цьогорічна проща приурочена 36-річному ювілею об’явлення Пресвятої Богородиці в с. Грушів. Розпочнеться піша хода від Катедрального Собору Пресвятої Трійці у Дрогобичі.
Програма Прощі:
13 травня, субота
20:00 — Велика Вечірня. Акафист до Богородиці (Грушів, каплиця Пресвятої Трійці).
14 травня, неділя
6:00 — Початок пішої прощі від КатедральногоСобору Пресвятої Трійці (м.Дрогобич)
8:00 — Утреня, Водосвяття, Молебень (каплиця Пресвятої Трійці)
11:30 — Зустріч Владик.
12:00 – Архиєрейська Літургія (Грушів, поміст біля каплиці Пресвятої Трійці)
Нагадаємо, Грушів став місцем постійного паломництва прочан з усього світу відтоді, коли 26 квітня 1987 року у місцевій церкві відбулася подія, яка сколихнула тодішній Радянський Союз. 12-річній дівчинці Марії Кізин на балконі невеличкої церкви з’явилася Божа Мати. Подія набула розголосу. До Грушева почали сходитись люди як із Західної і Східної України, так із-за її меж – з Кавказу, Росії, Середньої Азії і навіть з далекого Сибіру. У червні 1987 року коротко про події в Грушеві подало інформацію навіть Центральне телебачення Радянського Союзу.