13 учнів представлятимуть Дрогобицький район на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу МАН

З 4 до 5 березня у Львівській області провели ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів МАН України.
Основними завданнями Конкурсу стали виявлення та підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя.
До участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту було подано 217 науково-дослідницьких проєктів учнів 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Серед них учасники наукового товариства Дрогобицького ліцею, Дрогобицького наукового ліцею імені Б. Лепкого, Бориславського міського наукового товариства учнів.
Про це повідомляють в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РВА.
Конкурс відбувся у 61 секції 12 наукових відділень за напрямками фізико-математичних, технічних, природничих, гуманітарних і суспільних наук. Зокрема, журі відзначило високий рівень науково-дослідницьких проєктів учнів Дрогобицького ліцею.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту став 121 учасник. Серед них відзначили 24 учнів з Дрогобицького району у різних секціях:
За перше місце:
Секція правознавства
- Фляк Софію, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція геології, гідрогеології та геофізики
- Івасівку Остапа, учня 8 класу Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого
Секція фінансів, банківської справи та страхування
- Петраш Юлію, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція прикладної фізики
- Галелюка Сергія, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради при ЛНУ імені Івана Франка
Секція комп`ютерної інженерії
- Паньківа Віталія, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція кібербезпеки
- Сафіяника Володимира, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності
- Чебикіна Віктора, учня 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція електроніки та приладобудування
- Величка Романа, учня 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція авіа та ракетобудування, машинобудування та робототехніки
- Захарію Романа, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій
- Шпак Вікторію, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція охорони здоров’я
- Стефанишина Максима, учня 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція селекції та генетики
- Петрів Ілону, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
За друге місце:
Секція англійської мови
- Віщук Христину, ученицю 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі
- Яворську Наталію, ученицю 9 класу Стебницької гімназії №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради
Секція астрономії
- Блауцяк Вікторію, студентку II курсу КЗ ЛОР «Бориславський фаховий медичний коледж»
Секція математики
- Охріменка Богдана, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція програмної інженерії
- Андрейка Тараса, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція Internet-технологій та WEB дизайну
- АсєєвуОлесю, ученицю 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція хімії
- Гриня Юлія-Костянтина, учня 10 класу Дрогобицького наукового ліцею імені Б. Лепкого
- Приймак Ольгу, ученицю 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
За третє місце:
Секція української літератури
- Темнюк Валентину, ученицю 9 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Б. Лепкого
Секція англійської мови
- Костиру Христину, учениця 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція правознавства
- Зим’янського Назара, учня 10 класу Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого
Секція математики
- Табачинського Андріана, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Кандидатами для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт затверджено 13 учнів з Дрогобицького району:
Секція правознавства
1.Фляк Софію, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція геології, гідрогеології та геофізики
2.Івасівку Остапа, учня 8 класу Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого
Секція геоінформаційних систем та дистанційного зондування Землі
3.Яворську Наталію, ученицю 9 класу Стебницької гімназії №11 імені Тараса Зозулі Дрогобицької міської ради
Секція фінансів, банківської справи та страхування
4.Петраш Юлію, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція прикладної фізики
5.Галелюка Сергія, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція комп`ютерної інженерії
6.Паньківа Віталія, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція кібербезпеки
7.Сафіяника Володимира, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності
8.Чебикіна Віктора, учня 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція електроніки та приладобудування
9.Величка Романа, учня 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція авіа та ракетобудування, машинобудування та робототехніки
10.Захарію Романа, учня 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій
11.Шпак Вікторію, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція охорони здоров’я
12.Стефанишина Максима, учня 10 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради
Секція селекції та генетики
13.Петрів Ілону, ученицю 11 класу Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради