На Львіщині відкрили «пункт незламності» у синагозі

На Львівщині відкрили «пункт незламності» у Дрогобицькій хоральній синагозі, в одній із найбільших у Галичині.

Відкриття «пункту незламності» у синагозі відбулося 14 лютого. Ініціатором ідеї стала Дрогобицька районна військова адміністрація.

Начальник Дрогобицької районної військової адміністрації Степан Кулиняк зазначив, що це стало знаковою ініціативою для міста, адже «показує єдність двох народів — українського та єврейського — в час російської агресії».

«У часи Другої світової війни українці допомагали євреям, рятуючи їх від рук нацистів. Сьогодні ж синагога відчиняє свої двері для українців, котрі потребують підтримки та потерпають від агресії російських окупантів в Україні», — сказав він.

За його словами, завдяки цій ініціативі жителі Дрогобича та околиць також зможуть більше дізнатися про історію міста й регіону загалом: «Це також і про краще розуміння історії та культури наших сусідів — представників єврейської громади міста, котрі віддавна проживають з нами».

Джерело: Hromadske  http://surl.li/fkznv