Кулиняк Степан Львович

Голова Дрогобицької районної державної адміністрації

Графік прийому

1, 3 п’ятниця 

з 10.00 до 13.00

виїзні прийоми:

2, 4 п’ятниця

Телефон

(03244) 3 84 55

м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 37,

2-й поверх, каб. .......

Народився:

17 січня 1989р., в м.Дрогобич, Львівська обл., Україна.

Освіта:

2005-2008рр. Правничий коледж Львівського національного університету ім. І.Франка, денна форма навчання, спеціальність «Правознавство», кваліфікація юрист;

2008-2012рр. Львівського національного університету ім. І.Франка, юридичний факультет, заочна форма навчання, спеціальність «Правознавство», кваліфікація спеціаліст-юрист;

2013р.-2016р. Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії Державного Управління при Президентові України, факультет державного управління та місцевого самоврядування, заочна форма навчання, спеціальність «Державне управління», магістр державного управління.

2016р. - 2018р. Тернопільський національний економічний університет, освітня програма фіскальне адміністрування, магістр фінансів, банківської справи та страхування.

Досвід роботи:

2008-2011рр.- відділ охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради-юрисконсульт;

2011-2013рр. - юридичний відділ виконавчого комітету Дрогобицької міської ради-спеціаліст І категорії, юрисконсульт;

2013р.-2014р. - юридичний відділ виконавчого комітету Дрогобицької міської ради-головний спеціаліст;

2014р по 14.02.19 - начальник юридичного відділу, який було реформовано в відділ правового забезпечення виконкому Дрогобицької міської ради;

14.02.19 по 09.03.2021 року – керівник апарату Дрогобицької районної державної адміністрації;

10.03.2021 року по даний час – голова Дрогобицької районної державної адміністрації.

Знання мов:

англійська, польська-середньо.

Інше:

Одружений, має три доньки та сина.

Неодноразовий чемпіон Львівської області та чемпіон України з боксу серед юнаків 1989-1990 р. н. у ваговій категорії до 70 кг.;

пройшов курси при Інституті управління в м. Дрогобичі за програмою «Використання комп’ютерної техніки»;

Засновник та голова Громадської організації «Демократична ініціатива міста»;

Засновник спортивної громадської організації «Спартак»;

2018 рік - член виконавчого комітету Дрогобицької міської ради;

2020 рік по даний час – член виконавчого комітету Трускавецької міської ради;

2020-2021 рік – голова постійної комісії з питань врегулювання земельних відносин Дрогобицької міської ради;

2020 рік – депутат Дрогобицької ОТГ від політичної партії «Слуга народу»;

Отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Голова районної державної адміністрації

Очолює районну державну адміністрацію, здійснює керівництво її діяльністю. Несе відповідальність за виконання покладених на районну державну адміністрацію завдань і за здійснення нею своїх повноважень.

Представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

Забезпечує додержання на території району Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, рішень Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня.

Регулярно інформує обласну державну адміністрацію та населення про суспільно-політичне, соціально-економічне, екологічне становище в районі, про стан виконання повноважень, покладених на районну державну адміністрацію.

Утворює для сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний склад. Очолює колегію районної державної адміністрації.

Має право скасовувати накази керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, що суперечать Конституції України, іншим актам законодавства, рішенням Конституційного Суду України та актам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Відповідно до статей 10 та 11 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" призначає на посади та звільняє з посад першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації зі статусом юридичної особи.

Спрямовує і координує діяльність заступників голови райдержадміністрації.

Формує склад районної державної адміністрації.

Затверджує положення про апарат місцевої державної адміністрації та положення про її структурні підрозділи.

Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління районної державної адміністрації, або уповноважує на це своїх заступників.

Погоджує в установленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників не підпорядкованих підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління органів виконавчої влади вищого рівня, крім керівників установ, підприємств і організацій Збройних Сил та інших військових формувань України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції.

В межах затверджених бюджетів виступає розпорядником коштів райдержадміністрації, використовуючи їх лише за цільовим призначенням.

Видає в межах своїх повноважень розпорядження, дає доручення обов’язкові до виконання.

Розглядає звернення громадян, проводить особистий їх прийом.

Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, Регламентом районної державної адміністрації.

Здійснює керівництво:

  • структурними підрозділами райдержадміністрації.

Координує діяльність територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, розташованих на території району.

Забезпечує взаємодію з:

  • рогобицьким районним відділом управління СБУ у Львівській області,
  • Дрогобицькою окружною прокуратурою,
  • судовими органами,
  • народними депутатами України,
  • Дрогобицьким районним відділом поліції ГУНП у Львівській області;
  • політичними партіями та громадськими об’єднаннями.

Хто заміщає повноваження:

Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.