Pозпорядження районної державної адміністрації від 26 листопада 2021 року №220

Тип документу:
Номер документу:
220

Про внесення змін до структури районної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 6, 41, 44, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року №606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року №1112 «Про умови оплати праці працівників державних органів, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», враховуючи розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 08.04.2021 року №271/0/5-21 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.01.2021 №12/0/5-21», з метою оптимізації та впорядкування структури районної державної адміністрації:

1.Внести з 04.01.2022 року наступні зміни до структури Дрогобицької районної державної адміністрації:

1.1. Зменшити граничну чисельність управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на 4 штатні одиниці.

1.2. Ввести в штатний розпис структурних підрозділів Дрогобицької районної державної адміністрації посади:

1.2.1. радника з питань забезпечення законності та правопорядку ( 1 шт.од.);

1.2.2. радника з питань дотримання природоохоронного законодавства (1 шт.од.);

1.2.3. радника із зв’язків з громадськістю ( 1 шт.од.);

1.2.4. радника з питань ветеранів та учасників АТО/ООС ( 1 шт.од.).

1.3. Зменшити граничну чисельність управління розвитку територій та інфраструктури райдержадміністрації на 1 штатну одиницю вивівши посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики.

1.4. Зменшити граничну чисельність служби у справах дітей райдержадміністрації на 1 штатну одиницю.

1.5. Збільшити граничну чисельність управління гуманітарної політики райдержадміністрації на 2 штатні одиниці.

1.6. В управлінні гуманітарної політики райдержадміністрації у складі відділу молоді, спорту та охорони здоров’я утворити сектор охорони здоров’я ( завідувач сектору -1 шт.од., головний спеціаліст – 1 шт.од.).

1.7. У відділі молоді, спорту та охорони здоров’я управління гуманітарної політики райдержадміністрації вивести з штатного розпису посаду начальника відділу ( 1 шт.од.) та ввести посаду заступника начальника управління-начальник відділу ( 1 шт.од.)

2. Затвердити перелік структурних підрозділів районної державної адміністрації та їхню граничну чисельність згідно з додатком 1.

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Р.Болонна), управлінню гуманітарної політики райдержадміністрації (Н.Козар), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г. Чапля), службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис) вжити заходів щодо внесення змін до штатних розписів відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації у встановленому порядку.

4. Керівникам утворених структурних підрозділів райдержадміністрації до 04.01.2022 року розробити та подати на затвердження голові райдержадміністрації положення про відповідні структурні підрозділи.

5. Сектору персоналу апарату райдержадміністрації (З. Савула), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля), управлінню гуманітарної політики райдержадміністрації (Н.Козар), службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис) відповідно до законодавства про державну службу вжити заходів, пов’язаних із упорядкуванням структури та граничної чисельності райдержадміністрації.

6. П. 2 розпорядження районної державної адміністрації від 02.11.2021 року №207 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації» визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова Степан КУЛИНЯК

Документ:
220-vid-26-11-2021.docx 31 Кбзавантажений 14 разів
13:15
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.