Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 липня 2021 року №138

Тип документу:
Номер документу:

Про визначення розпорядника бюджетних коштів

Відповідно до статей 6, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, наказу Міністерства фінансів України від 24.12.2012 року № 1407 “Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами”, зареєстрованого і Міністерстві юстиції України 17 січня 2013 р. за № 130/22662, (зі змінами), розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 квітня 2021 року № 58 “Про впорядкування структури районної державної адміністрації”:

1. Визначити управління гуманітарної політики Дрогобицької районної державної адміністрації розпорядником третього рівня коштів державного бюджету за КПКВК 7831010 “Здійснення виконавчої влади у Львівській області”.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної

адміністрації (Л.Шпек):

2.1. Включити управління гуманітарної політики Дрогобицької районної державної адміністрації до мережі розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету в 2021 році.

2.2. Подати реєстр змін до мережі розпорядників і одержувачів коштів державного бюджету на 2021 рік до Дрогобицького управління Державної казначейської служби України Львівської області у встановленому законодавством порядку.

3. Фінсовому управлінню районної державної адміністрації (О.Петрицин) внести зміни до розподілу показників зведених кошторисів на 2021 рік за КПКВК “Здійснення виконавчої влади у Львівській області”, довести кошторисні призначення на утримання управління гуманітарної політики Дрогобицької районної державної адміністрації у 2021 році.

4. Управлінню гуманітарної політики районної державної адміністрації (Н.Козар):

4.1. Відкрити реєстраційний рахунок у Дрогобицькому управлінні Державної казначейської служби України Львівської області.

4.2. Відкрити зарплатні карткові рахунки у банку, визначеному Національним банком України для отримання заробітної плати.

4.3.Забезпечити цільове використання виділених коштів.

4.4. Подавати місячну, квартальну та річну звітність до органу Державної казначейської служби, інформації до відділу фінансового управління районної державної адміністрації та до відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації згідно з доведеними формами та затвердженими термінами.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Т.Матолича.

Голова Степан КУЛИНЯК

Документ: