Pозпорядження районної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року №75

Тип документу:
Номер документу:
75

Про затвердження Положення про відділ правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Дрогобицької районної державної адміністрації

Відповідно до статті 3 Закону України “Про державну службу”, статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 “Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року №1040 «Про затвердження Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації», наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.03.2020 р. № 102/20 “Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції”, враховуючи розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 13 квітня 2021 року № 58 «Про впорядкування структури районної державної адміністрації»:

1. Затвердити Положення про відділ правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату Дрогобицької районної державної адміністрації, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Дрогобицької районної державної адміністрації від 25 червня 2020 року № 181 «Про затвердження Положення про відділ правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату Дрогобицької районної державної адміністрації».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Мар'яну Жук.

Голова Степан КУЛИНЯК

Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.