Pозпорядження районної державної адміністрації від 22 липня 2021 року №135

Тип документу:
Номер документу:
135

Про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року №18 “Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій” та від 17 червня 2015 року №409 “Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2019 року №1162/0/5-19 «Про обласну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», у зв’язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації та з метою удосконалення роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій:

1. Затвердити:

1.1. Посадовий склад районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій згідно з додатком.

1.2. Положення про районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що додається.

2. Установити, що інформаційне та методичне забезпечення роботи комісії здійснює сектор з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.

3. Головою комісії за посадою є голова районної державної адміністрації, який згідно з функціональними повноваженнями організовує реалізацію державної політики у сфері техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у межах Дрогобицького району.

4. Установити, що загальне керівництво та координацію дій щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій здійснює голова комісії або перший заступник голови комісії, а оперативне керівництво – заступники голови комісії: заступник начальника Дрогобицького районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області та завідувач сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації у межах своїх повноважень.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 4 серпня 2015 року № 112 «Про районну комісію з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 23 квітня 2021 року №72 «Про внесення змін до розпорядження голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 4 серпня 2015 року №212» .

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова Степан КУЛИНЯК

Документ: