Pозпорядження районної державної адміністрації від 08 листопада 2021 року №213

Тип документу:
Номер документу:

Про проведення інвентаризації

Керуючись статтями 6, 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 10 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 року №996-XIV, відповідно до Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 вересня 2014 року № 879, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за № 1365/26142, на виконання доручення Центральної виборчої комісії від 20 жовтня 2021 року, з метою забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності Дрогобицької райдержадміністрації, з метою ефективного використання державного майна, враховуючи Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482(зі змінами), а також у зв’язку з підготовкою до складання річної фінансової звітності:

1. Утворити комісію районної державної адміністрації з інвентаризації матеріальних цінностей, переданих Центральною виборчою комісією на відповідальне зберігання у складі:

• ЖУК Мар’яна Василівна — керівник апарату районної державної адміністрації
  • БОЛОННА Руслана Богданівна — т.в.о. начальника відділу фінансово-господарського забезпечення — головного бухгалтера апарату районної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

• ЛУЦІВ Олександра Степанівна — т.в.о.заступника керівника апарату-начальника відділу документообігу, контролю та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації
  • БІЛИК Ігор Михайлович — начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації
  • МИХАЛКО Наталія Бориславівна — головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації

2. Комісії (М.Жук) провести інвентаризацію матеріальних цінностей що знаходяться на зберіганні у матеріально-відповідальних осіб в апараті райдержадміністрації станом на 1 листопада 2021 року з перевіркою їх фактичної наявності та документального підтвердження і складанням відповідних інвентаризаційних описів.

3. Узагальнені результати річної інвентаризації представити голові районної державної адміністрації на затвердження до 20 листопада 2021 року.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

ГоловаСтепан КУЛИНЯК

Документ: