Pозпорядження Дрогобицької районної військової адміністрації від 21 липня 2022 року №75

Тип документу:
Номер документу:

Про відзнаки Дрогобицької районної державної адміністрації

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 143, 144 Кодексу законів про працю України, з метою відзначення та заохочення працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму та значних успіхів у виробничій, науковій, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності або мають інші здобутки у зміцненні потенціалу Дрогобицького району:

1.Затвердити відзнаки Дрогобицької районної державної адміністрації:

1.1.Грамота Дрогобицької районної державної адміністрації;

1.2.Подяка голови Дрогобицької районної державної адміністрації;

1.3.Відзнака Дрогобицької районної державної адміністрації.

2. Затвердити Положення про відзнаки Дрогобицької районної державної адміністрації, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної військової адміністрації Мар’яну ЖУК.

Документ:
75-vid-21-07-2022.doc 86 Кбзавантажений 15 разів