​Застосування онлайн-сервісу «Цифрова держава» в роботі служби зайнятості

​Застосування онлайн-сервісу «Цифрова держава» в роботі служби зайнятості

Міністерство цифрової трансформації України реалізовує проект «Цифрова держава», метою якого є об’єднання всіх відомств в єдину зручну й дієву онлайн-систему. Одним з важливих завдань такого проекту є розвиток цифрової грамотності громадян і спрощення умов для започаткування та провадження підприємницької діяльності шляхом отримання комплексної електронної публічної послуги “е-Підприємець”.

З метою підвищення рівня цифрової грамотності громадян розроблено та запроваджено онлайн-платформу «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua

На онлайн-платформі можна безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом, зокрема є можливість перевірити цифрову грамотність будь-якому громадянину, пройшовши тест на цифрову грамотність Цифрограм. В тесті визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за шістьма сферами:

1. Основи комп’ютерної грамотності.

2. Інформаційна та медіаграмотність — вміння працювати з даними.

3. Створення цифрового контенту.

4. Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві.

5. Безпека у цифровому середовищі.

6. Вирішення технічних проблем — навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.

По завершенню тестування видається сертифікат про проходження тестування на он-лайн платформі «Дія. Цифрова освіта», який можна використовувати на сайтах пошуку роботи. Підтвердження високого рівня цифрової грамотності дасть змогу підсилити резюме та підвищити шанси на працевлаштування.

Онлайн-платформа «Дія.Бізнес» — національний проект із розвитку підприємництва, який дозволяє спростити умови започаткування та провадження підприємницької діяльності шляхом отримання комплексної електронної публічної послуги “е-Підприємець”. «Дія. Бізнес» — це сайт для підприємців малого та середнього бізнесу, який доступний за посиланням: https://business.diia.gov.ua. Портал працює в двох напрямках: інформаційна платформа і служба онлайн-консультацій.

На сайті можна зареєструвати або закрити ФОП, а також ознайомитися з:

каталогом бізнес-ідей зі зручними шаблонами;переліком усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу;онлайн-сервісами та програмами підтримки для підприємців на одній сторінці;довідником підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України;кейсами конкретних проблем, питань та запитів.

Також на онлайн-платформі передбачено можливість користувачу контактувати з фаховими консультантами засобами відеозв'язку. Експерти працюють в різних напрямках, зокрема: систематизація бізнес-процесів, фінансове управління, взаємодія з державою, психологія бізнесу, HR, маркетинг, продажі.

Дрогобицький міськрайонний 

центр зайнятості

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
12:06
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.