Забезпечення сталого зв’язку під час відключень електроенергії: Дрогобицька РВА долучилася до наради

19 листопада начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк та службовці долучилися до наради щодо узгодження спільних дій між органами влади та операторами електронних комунікацій щодо забезпечення стабільного функціонування електронних комунікаційних мереж та послуг під час можливих відключень електроенергії.
Нараду провели представники Львівської ОВА за участі представників та очільників громад Дрогобицького району.
Впроваджується механізм підсилення роботи операторів зв’язку, залучаючи мобільні групи технічних спеціалістів, які за потреби долучатимуться до проведення необхідних робіт для сталого функціонування основних базових станцій, в разі відсутності електроенергії та надзвичайних ситуацій.
Обговорили наступні питання:
- алгоритми залучення мобільних бригад для обслуговування базових станцій;
- порядок надання та обслуговування генераторів;
- прозорий механізм координації між громадою, оператором та районною адміністрацією.
“Одним з пріоритетних завдань на місцях є забезпечити зв’язок на час відключень електроенергії. Адже питання зв’язку – це не лише взаємодія на побутовому рівні між рідними, а й – спільна організація та своєчасна координація дій у випадку як штатної роботи, так і позаштатних ситуацій. Вдячний представникам та очільникам територіальних громад Дрогобицького району, які взяли участь у нараді онлайн та офлайн, за розуміння важливості впровадження цього механізму у роботу”, – зазначив Степан Кулиняк.

