​За вчора у районі провакцинували 695 осіб від COVID-19

​За вчора у районі провакцинували 695 осіб від COVID-19

За понеділок, 16 серпня, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 695 осіб.

У Дрогобицькій ТГ – 342 осіб, Трускавецькій ТГ – 278 осіб, Бориславській ТГ – 42 осіб, Меденицькій – 4 осіб, Східницькій ТГ – 29.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna.

Загалом, з початку вакцинальної кампанії у Дрогобицькому районі зроблено 26556 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали 17406 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 9150 осіб.

У Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили – 9235 осіб, повний курс – 5085.

У Трускавецькій ТГ перша доза – 4 998 осіб, повний курс – 3025.

У Бориславській ТГ перша доза – 2 636 осіб, повний курс — 871.

У Східницькій ТГ перша доза – 45 осіб, повний курс – 27.

У Меденицькій ТГ перша доза – 492 осіб, повний курс – 142.

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав»

— у Меденицькій громаді – КНП «Меденицька лікарня»

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14.

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно.

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
10:39