За минулий тиждень у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 2 407 осіб

За минулий тиждень, з 3 січня  по  9 січня 2022 року, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували  2 407 осіб.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna.

-У Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили – 38 116, повний курс  – 34 940.

-У Трускавецькій ТГ перша доза –  13 891 осіб, повний курс – 12 946.

-У Бориславській ТГ перша доза –  12 120 осіб, повний курс — 11 439.

-У Східницькій ТГ перша доза – 2 858 осіб, повний курс – 2 372.

-У Меденицькій ТГ перша доза –  3 271 осіб, повний курс –  2 802.

Нагадаємо, що з початку кампанії вакцинації  у Дрогобицькому районі зроблено 180 131 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали  70 256 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали   64 499 осіб.

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — пункт вакцинації на базі КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав» та Центр вакцинації на базі поліклінічного відділення Центральної міської лікарні на вул. Куліша, 41А.

— у Меденицькій громаді – КНП ««Меденицька лікарня»та у Грушеві на базі місцевої амбулаторії.

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14 та на базі приміщення екстренної медицини катастроф.

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно. Такий же Центр вакцинації працює у ТЦ «Епіцентр», що за адресою вул. С.Наливайка, 5.