За минулу добу в районі провакцинували вакциновано 550 осіб від COVID-19

За понеділок, 13 грудня, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували  550 осіб.

У Дрогобицькій ТГ –   382 осіб, Бориславській ТГ –  48 осіб, Трускавецькій ТГ —  48 осіб, Меденицькій –33 особи, Східницькій ТГ – 39  осіб.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizer та Moderna.

Нагадаємо, що з початку кампанії вакцинації  у Дрогобицькому районі зроблено  121 235 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали 66 289 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 54 946.

Дрогобицькій ТГ першою дозою вакцини прищепили –   35 762,  повний курс  – 29 929.

У Трускавецькій ТГ перша доза –  13 580 осіб, повний курс – 12 115.

У Бориславській ТГ перша доза – 11 272 осіб,  повний курс —  8 756.

У Східницькій ТГ перша доза –  2 645 осіб, повний курс – 1 980.

У Меденицькій ТГ перша доза – 3 030 осіб, повний курс – 2 166.

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — пункт вакцинації на базі КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав» та Центр вакцинації на базі поліклінічного відділення Центральної міської лікарні на вул. Куліша, 41А.

— у Меденицькій громаді – КНП ««Меденицька лікарня»та у Грушеві на базі місцевої амбулаторії.

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14 та на базі приміщення екстренної медицини катастроф.

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно. Такий же Центр вакцинації працює у ТЦ «Епіцентр», що за адресою вул. С.Наливайка, 5.