За минулу добу в районі провакцинували 623 особи від COVID-19

За минулу добу в районі провакцинували 623 особи від COVID-19

За понеділок, 10 січня, у Дрогобицькому районі від COVID-19 провакцинували 623 особи.

У Дрогобицькій ТГ –  442 особи, Бориславській ТГ – 60 осіб, Трускавецькій ТГ — 69 осіб, Меденицькій 42 осіб, Східницькій ТГ – 10 осіб.

Прищеплють мешканців Дрогобицького району препаратами CoronaVac, AstraZeneca, Pfizerта Moderna.

Нагадаємо, що з початку кампанії вакцинації  у Дрогобицькому районі зроблено 135 337 щеплень проти коронавірусу. З них першу дозу отримали  70 414 осіб, повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 64 923 осіб. 

Пункти щеплень у Дрогобицькому районі розміщені:

— у Дрогобицькій громаді — на базі КНП «Дрогобицька міська поліклініка», КНП «Дрогобицька районна лікарня» та КНП «Стебницька міська лікарня»

— у Трускавецькій громаді – КНП «Трускавецька міська лікарня»

— у Бориславській громаді — пункт вакцинації на базі КНП «Центральна міська лікарня міста Борислав» та Центр вакцинації на базі поліклінічного відділення Центральної міської лікарні на вул. Куліша, 41А.

— у Меденицькій громаді – КНП ««Меденицька лікарня»та у Грушеві на базі місцевої амбулаторії.

— у Східницькій громаді — у смт Підбуж за адресою вул. І. Франка, 32 та у селі с. Новий Кропивник за адресою вул. Довбуша, 14 та на базі приміщення екстренної медицини катастроф.

Окрім цього, у Дрогобичі на базі Центру культури та мистецтв «Каменяр» (колишній районний народний дім) розміщений Центр вакцинації населення, який працює щоденно. Такий же Центр вакцинації працює у ТЦ «Епіцентр», що за адресою вул. С.Наливайка, 5.

 

 

Офіційний телеграм-канал
Дрогобицької районної військової адміністрації
11:51
Використовуючи цей сайт, ви маєте погодитися з викорстанням нами файлів cookie.